821KD20J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
821KD20J
821KD20J
型号
821KD20J
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 20MM,820V 10KA, BULK
数据表
821KD20J.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
821KD20J
内容 *
    821KD20J 规格
    Series20D
    RoHSRoHS
    Energy460J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts510 V
    Maximum DC Volts670 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)902 V
    Varistor Voltage (Min)738 V
    Varistor Voltage (Typ)820 V
    Capacitance @ Frequency500 pF @ 1 kHz