821KD14-F
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
821KD14-F
821KD14-F
型号
821KD14-F
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 14MM, 820V 4.5KA, BULK
数据表
821KD14-F.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
821KD14-F
内容 *
    821KD14-F 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy157J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts510 V
    Maximum DC Volts670 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)902 V
    Varistor Voltage (Min)738 V
    Varistor Voltage (Typ)820 V
    Capacitance @ Frequency240 pF @ 1 kHz