751KD20-P7.5
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
751KD20-P7.5
751KD20-P7.5
型号
751KD20-P7.5
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 20MM,750V 6.5KA, BULK
数据表
751KD20-P7.5.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
751KD20-P7.5
内容 *
    751KD20-P7.5 规格
    Series20D
    RoHSRoHS
    Energy255J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts460 V
    Maximum DC Volts615 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)825 V
    Varistor Voltage (Min)675 V
    Varistor Voltage (Typ)750 V
    Capacitance @ Frequency530 pF @ 1 kHz