681KD14J-TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
681KD14J-TR
681KD14J-TR
型号
681KD14J-TR
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 14MM,680V 6KA, REEL
数据表
681KD14J-TR.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
681KD14J-TR
内容 *
    681KD14J-TR 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy200J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts420 V
    Maximum DC Volts560 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)748 V
    Varistor Voltage (Min)612 V
    Varistor Voltage (Typ)680 V
    Capacitance @ Frequency290 pF @ 1 kHz