680KD20J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
680KD20J
680KD20J
型号
680KD20J
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 20MM,68V 3KA, BULK
数据表
680KD20J.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
680KD20J
内容 *
    680KD20J 规格
    Series20D
    RoHSRoHS
    Energy49J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge3 kA
    Maximum AC Volts40 V
    Maximum DC Volts56 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)75 V
    Varistor Voltage (Min)61 V
    Varistor Voltage (Typ)68 V
    Capacitance @ Frequency5800 pF @ 1 kHz