561KD20J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
561KD20J
561KD20J
型号
561KD20J
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 20MM,560V 10KA, BULK
数据表
561KD20J.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
561KD20J
内容 *
    561KD20J 规格
    Series20D
    RoHSRoHS
    Energy380J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts350 V
    Maximum DC Volts460 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)616 V
    Varistor Voltage (Min)504 V
    Varistor Voltage (Typ)560 V
    Capacitance @ Frequency710 pF @ 1 kHz