561KD14J-F
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
561KD14J-F
561KD14J-F
型号
561KD14J-F
描述
MOV DISC 14MM,560V 6KA, BULK
数据表
561KD14J-F.pdf
交付服务
561KD14J-F
内容 *
    561KD14J-F 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy185J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts350 V
    Maximum DC Volts460 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)616 V
    Varistor Voltage (Min)504 V
    Varistor Voltage (Typ)560 V
    Capacitance @ Frequency360 pF @ 1 kHz