511KH14J-TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
511KH14J-TR
511KH14J-TR
型号
511KH14J-TR
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 14MM,510V 6KA, 125 REEL
数据表
511KH14J-TR.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
511KH14J-TR
内容 *
    511KH14J-TR 规格
    Series14H
    RoHSRoHS
    Energy180J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts415 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 140°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)561 V
    Varistor Voltage (Min)459 V
    Varistor Voltage (Typ)510 V
    Capacitance @ Frequency390 pF @ 1 kHz