511KD20J-F
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
511KD20J-F
511KD20J-F
型号
511KD20J-F
描述
MOV DISC 20MM,510V 10KA, BULK
数据表
511KD20J-F.pdf
交付服务
511KD20J-F
内容 *
    511KD20J-F 规格
    Series20D
    RoHSRoHS
    Energy360J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts415 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)561 V
    Varistor Voltage (Min)459 V
    Varistor Voltage (Typ)510 V
    Capacitance @ Frequency780 pF @ 1 kHz