511KD14J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
511KD14J
511KD14J
型号
511KD14J
描述
MOV DISC 14MM,510V 6KA, BULK
数据表
511KD14J.pdf
交付服务
511KD14J
内容 *
    511KD14J 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy180J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts415 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)561 V
    Varistor Voltage (Min)459 V
    Varistor Voltage (Typ)510 V
    Capacitance @ Frequency390 pF @ 1 kHz