511KD10J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
511KD10J
511KD10J
型号
511KD10J
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 10MM,510V 3.5KA, BULK
数据表
511KD10J.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
511KD10J
内容 *
    511KD10J 规格
    Series10D
    RoHSRoHS
    Energy90J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts415 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)561 V
    Varistor Voltage (Min)459 V
    Varistor Voltage (Typ)510 V
    Capacitance @ Frequency200 pF @ 1 kHz