471KH20-TB
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
471KH20-TB
471KH20-TB
型号
471KH20-TB
描述
MOV DISC 20MM,470V 6.5KA, 125 BO
数据表
471KH20-TB.pdf
交付服务
471KH20-TB
内容 *
    471KH20-TB 规格
    Series20H
    RoHSRoHS
    Energy204J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 140°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency850 pF @ 1 kHz