471KH14J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
471KH14J
471KH14J
型号
471KH14J
描述
MOV DISC 14MM,470V 6KA, 125 BULK
数据表
471KH14J.pdf
交付服务
471KH14J
内容 *
    471KH14J 规格
    Series14H
    RoHSRoHS
    Energy175J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 140°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency430 pF @ 1 kHz