471KD20J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
471KD20J
471KD20J
型号
471KD20J
描述
MOV DISC 20MM,470V 10KA, BULK
数据表
471KD20J.pdf
交付服务
471KD20J
内容 *
    471KD20J 规格
    Series20D
    RoHSRoHS
    Energy350J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency850 pF @ 1 kHz