471KD20J-P7.5
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
471KD20J-P7.5
471KD20J-P7.5
型号
471KD20J-P7.5
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 20MM,470V 10KA, BULK
数据表
471KD20J-P7.5.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
471KD20J-P7.5
内容 *
    471KD20J-P7.5 规格
    Series20D
    RoHSRoHS
    Energy350J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency850 pF @ 1 kHz