471KD14-FTR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
471KD14-FTR
471KD14-FTR
型号
471KD14-FTR
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 14MM,470V 4.5KA, REEL
数据表
471KD14-FTR.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
471KD14-FTR
内容 *
    471KD14-FTR 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy118J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency430 pF @ 1 kHz