431KD20J-X12
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
431KD20J-X12
431KD20J-X12
型号
431KD20J-X12
描述
MOV DISC 20MM, 430V 12KA, BULK
数据表
431KD20J-X12.pdf
交付服务
431KD20J-X12
内容 *
    431KD20J-X12 规格
    Series20D
    RoHSRoHS
    Energy305J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency930 pF @ 1 kHz