431KD14J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
431KD14J
431KD14J
型号
431KD14J
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 14MM, 430V 6KA,BULK
数据表
431KD14J.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
431KD14J
内容 *
    431KD14J 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy155J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency460 pF @ 1 kHz