390KD20-TB
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
390KD20-TB
390KD20-TB
型号
390KD20-TB
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 20MM, 39V 2KA, BOX
数据表
390KD20-TB.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
390KD20-TB
内容 *
    390KD20-TB 规格
    Series20D
    RoHSRoHS
    Energy26J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)43 V
    Varistor Voltage (Min)35 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency8500 pF @ 1 kHz