390KD14-TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
390KD14-TR
390KD14-TR
型号
390KD14-TR
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 14MM, 39V 1KA, REEL
数据表
390KD14-TR.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
390KD14-TR
内容 *
    390KD14-TR 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy8.6J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)43 V
    Varistor Voltage (Min)35 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency5100 pF @ 1 kHz