361KD14J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
361KD14J
361KD14J
型号
361KD14J
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 14MM, 360V 6KA,BULK
数据表
361KD14J.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
361KD14J
内容 *
    361KD14J 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy130J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts230 V
    Maximum DC Volts300 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)396 V
    Varistor Voltage (Min)324 V
    Varistor Voltage (Typ)360 V
    Capacitance @ Frequency560 pF @ 1 kHz