220KD20-TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
220KD20-TR
220KD20-TR
型号
220KD20-TR
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 20MM, 22V 2KA, REEL
数据表
220KD20-TR.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
220KD20-TR
内容 *
    220KD20-TR 规格
    Series20D
    RoHSRoHS
    Energy14J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts14 V
    Maximum DC Volts18 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)26 V
    Varistor Voltage (Min)19.5 V
    Varistor Voltage (Typ)22 V
    Capacitance @ Frequency18500 pF @ 1 kHz