220KD07J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
220KD07J
220KD07J
型号
220KD07J
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 7MM, 22V 0.5KA, BULK
数据表
220KD07J.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
220KD07J
内容 *
    220KD07J 规格
    Series07D
    RoHSRoHS
    Energy2.4J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge500 A
    Maximum AC Volts14 V
    Maximum DC Volts18 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)26 V
    Varistor Voltage (Min)19.5 V
    Varistor Voltage (Typ)22 V
    Capacitance @ Frequency2300 pF @ 1 kHz