180KD14-TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
180KD14-TR
180KD14-TR
型号
180KD14-TR
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 14MM, 18V 1KA, REEL
数据表
180KD14-TR.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
180KD14-TR
内容 *
    180KD14-TR 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy4J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts11 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)21.6 V
    Varistor Voltage (Min)15 V
    Varistor Voltage (Typ)18 V
    Capacitance @ Frequency11100 pF @ 1 kHz