112KD14J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
112KD14J
112KD14J
型号
112KD14J
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 14MM,1100V 6KA, BULK
数据表
112KD14J.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
112KD14J
内容 *
    112KD14J 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy310J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts680 V
    Maximum DC Volts895 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.21 kV
    Varistor Voltage (Min)990 V
    Varistor Voltage (Typ)1.1 kV
    Capacitance @ Frequency180 pF @ 1 kHz