112KD10-F
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
112KD10-F
112KD10-F
型号
112KD10-F
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 10MM, 1100V 2.5KA, BULK
数据表
112KD10-F.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
112KD10-F
内容 *
    112KD10-F 规格
    Series10D
    RoHSRoHS
    Energy115J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts680 V
    Maximum DC Volts895 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.21 kV
    Varistor Voltage (Min)990 V
    Varistor Voltage (Typ)1.1 kV
    Capacitance @ Frequency90 pF @ 1 kHz