102KD20-F
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
102KD20-F
102KD20-F
型号
102KD20-F
描述
MOV DISC 20MM,1000V 6.5KA, BULK
数据表
102KD20-F.pdf
交付服务
102KD20-F
内容 *
    102KD20-F 规格
    Series20D
    RoHSRoHS
    Energy342J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts625 V
    Maximum DC Volts825 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.1 kV
    Varistor Voltage (Min)900 V
    Varistor Voltage (Typ)1 kV
    Capacitance @ Frequency400 pF @ 1 kHz