102KD14J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
102KD14J
102KD14J
型号
102KD14J
描述
MOV DISC 14MM,1000V 6KA, BULK
数据表
102KD14J.pdf
交付服务
102KD14J
内容 *
    102KD14J 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy280J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts625 V
    Maximum DC Volts825 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.1 kV
    Varistor Voltage (Min)900 V
    Varistor Voltage (Typ)1 kV
    Capacitance @ Frequency200 pF @ 1 kHz