UDD32C24L01
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
UDD32C24L01
UDD32C24L01
型号
UDD32C24L01
品牌
Yageo
描述
TVS DIODE 24VWM 56VC SOD323
数据表
UDD32C24L01.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
UDD32C24L01
内容 *
    UDD32C24L01 规格
    SeriesUAD8C05L01
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSC-76, SOD-323
    Power - Peak Pulse200W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels2
    Capacitance @ Frequency0.8pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSOD-323
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)26.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp56V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)24V (Max)
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3A (8/20µs)