TPSMF4L75A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
TPSMF4L75A
TPSMF4L75A
型号
TPSMF4L75A
描述
TVS DIODE 75VWM 121VC SOD123FL
数据表
TPSMF4L75A.pdf
交付服务
TPSMF4L75A
内容 *
    TPSMF4L75A 规格
    Package / CaseSOD-123F
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)83.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp121V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)75V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.3A