TPSMF4L64A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
TPSMF4L64A
TPSMF4L64A
型号
TPSMF4L64A
描述
TVS DIODE 64VWM 103VC SOD123FL
数据表
TPSMF4L64A.pdf
交付服务
TPSMF4L64A
内容 *
    TPSMF4L64A 规格
    Package / CaseSOD-123F
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)71.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp103V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)64V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.9A