TPSMC26A-VR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
TPSMC26A-VR
TPSMC26A-VR
型号
TPSMC26A-VR
描述
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
数据表
TPSMC26A-VR.pdf
交付服务
TPSMC26A-VR
内容 *
    TPSMC26A-VR 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)28.9V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp42.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)26V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)35.7A