TPSMB45A-VR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
TPSMB45A-VR
TPSMB45A-VR
型号
TPSMB45A-VR
描述
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214 TR
数据表
TPSMB45A-VR.pdf
交付服务
TPSMB45A-VR
内容 *
    TPSMB45A-VR 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 175°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)50V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp72.7V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)45V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.3A