TPSMB43A-VR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
TPSMB43A-VR
TPSMB43A-VR
型号
TPSMB43A-VR
描述
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214 TR
数据表
TPSMB43A-VR.pdf
交付服务
TPSMB43A-VR
内容 *
    TPSMB43A-VR 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 175°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)47.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp69.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)43V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.7A