TPSMA6L7.5A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
TPSMA6L7.5A
TPSMA6L7.5A
型号
TPSMA6L7.5A
描述
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO221AC
数据表
TPSMA6L7.5A.pdf
交付服务
TPSMA6L7.5A
内容 *
    TPSMA6L7.5A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-50°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)8.33V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp12.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)7.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)46.6A