SZNS6A36AFT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SZNS6A36AFT3G
SZNS6A36AFT3G
型号
SZNS6A36AFT3G
描述
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA-FL
数据表
SZNS6A36AFT3G.pdf
交付服务
SZNS6A36AFT3G
内容 *
    SZNS6A36AFT3G 规格
    Power - Peak Pulse500W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency470pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMA-FL
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)40V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp58.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)36V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)10.3A