SZ1SMA70AT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SZ1SMA70AT3G
SZ1SMA70AT3G
型号
SZ1SMA70AT3G
描述
TVS DIODE 70VWM 113VC SMA
数据表
SZ1SMA70AT3G.pdf
交付服务
SZ1SMA70AT3G
内容 *
    SZ1SMA70AT3G 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q101, SZ1SMA
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency190pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)77.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp113V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)70V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.5A