SZ1SMA13AT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SZ1SMA13AT3G
SZ1SMA13AT3G
型号
SZ1SMA13AT3G
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMA
数据表
SZ1SMA13AT3G.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
SZ1SMA13AT3G
内容 *
    SZ1SMA13AT3G 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q101, SZ1SMA
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsAutomotive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AC, SMA
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency860pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMA
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)14.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp21.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)13V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)18.6A