SMF6.5AT1G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMF6.5AT1G
SMF6.5AT1G
型号
SMF6.5AT1G
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123FL
数据表
SMF6.5AT1G.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
SMF6.5AT1G
内容 *
    SMF6.5AT1G 规格
    SeriesSMF
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusObsolete
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSOD-123F
    Power - Peak Pulse200W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSOD-123FL
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)7.22V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp11.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)6.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)17.9A