SMF4L70A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMF4L70A
SMF4L70A
型号
SMF4L70A
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 70VWM 113VC SOD123FL
数据表
SMF4L70A.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
SMF4L70A
内容 *
    SMF4L70A 规格
    SeriesSMF4L
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseSOD-123F
    Power - Peak Pulse400W
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSOD-123F
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)77.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp113V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)70V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.5A