SMDJ85CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ85CA
SMDJ85CA
型号
SMDJ85CA
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
数据表
SMDJ85CA.pdf
交付服务
SMDJ85CA
内容 *
    SMDJ85CA 规格
    SeriesSMDJ
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)94.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp137V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)85V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)21.9A