SMDJ78CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ78CA
SMDJ78CA
型号
SMDJ78CA
描述
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
数据表
SMDJ78CA.pdf
交付服务
SMDJ78CA
内容 *
    SMDJ78CA 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)86.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp126V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)78V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)23.8A