SMDJ7.5CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ7.5CA
SMDJ7.5CA
型号
SMDJ7.5CA
描述
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB
数据表
SMDJ7.5CA.pdf
交付服务
SMDJ7.5CA
内容 *
    SMDJ7.5CA 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)8.33V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp12.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)7.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)232.6A