SMDJ250CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ250CA
SMDJ250CA
型号
SMDJ250CA
描述
TVS 3KW 250V 5% BI DO-214AB
数据表
SMDJ250CA.pdf
交付服务
SMDJ250CA
内容 *
    SMDJ250CA 规格
    Part StatusActive
    ApplicationsTelecom
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)279V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp405V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)250V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)9.9A