SMDJ250A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ250A
SMDJ250A
型号
SMDJ250A
描述
TVS 3KW 250V 5% UNI DO-214AB
数据表
SMDJ250A.pdf
交付服务
SMDJ250A
内容 *
    SMDJ250A 规格
    Part StatusActive
    ApplicationsTelecom
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)279V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp405V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)250V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)9.9A