SMDJ220CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ220CA
SMDJ220CA
型号
SMDJ220CA
描述
TVS DIODE 220VWM 356VC DO214AB
数据表
SMDJ220CA.pdf
交付服务
SMDJ220CA
内容 *
    SMDJ220CA 规格
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)242V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp356V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)220V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.4A