SMDJ19CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ19CA
SMDJ19CA
型号
SMDJ19CA
描述
TVS DIODE 19VWM 30.8VC
数据表
SMDJ19CA.pdf
交付服务
SMDJ19CA
内容 *
    SMDJ19CA 规格
    Package / CaseDO-214AB (SMC)
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)21.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp30.8V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)19V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)97.47A