SMDJ190CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ190CA
SMDJ190CA
型号
SMDJ190CA
描述
TVS DIODE 190VWM 307.8VC
数据表
SMDJ190CA.pdf
交付服务
SMDJ190CA
内容 *
    SMDJ190CA 规格
    Package / CaseDO-214AB (SMC)
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)211V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp307.8V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)190V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)9.75A