SMDJ190C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ190C
SMDJ190C
型号
SMDJ190C
描述
TVS DIODE 190VWM 340.1VC
数据表
SMDJ190C.pdf
交付服务
SMDJ190C
内容 *
    SMDJ190C 规格
    Package / CaseDO-214AB (SMC)
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)211.28V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp340.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)190V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.82A