SMDJ180C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
SMDJ180C
SMDJ180C
型号
SMDJ180C
描述
TVS DIODE 180VWM 322.2VC
数据表
SMDJ180C.pdf
交付服务
SMDJ180C
内容 *
    SMDJ180C 规格
    Package / CaseDO-214AB (SMC)
    Power - Peak Pulse3000W (3kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)200.16V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp322.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)180V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)9.31A